LSDD0470A150
LSDD0470A150
DC Cutting diameter minimum
4.7 mm
DIN
ZYL00470105
LCF Length chip flute
91.4 mm
LF Functional length
150 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
4.7 mm