LSDD0570A200
LSDD0570A200
BMC Body material code
L - Light alloy
DC Cutting diameter minimum
5.7 mm
DIN
ZYL00570105
FamilyProducts
Extra long
LCF Length chip flute
101.7 mm
LF Functional length
200 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
5.7 mm