LSDD0170A150
LSDD0170A150
DC Cutting diameter minimum
1.7 mm
DIN
ZYL00170105
LCF Length chip flute
40.5 mm
LF Functional length
150 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
1.7 mm