LSDD0880A200
LSDD0880A200
Mitsubishi Materials
Артикул: LSDD0880A200
DC Cutting diameter minimum
8.8 mm
DIN
ZYL00880105
LCF Length chip flute
122.6 mm
LF Functional length
200 mm
LOC-03 CZCMS Connection size code
0088
LOC-03 DCONMS Diameter
8.8 mm
LOC-03-DIN
ZYL00880105
Name Identifying order number
LSDD0880A200
OAL Overall length
202.6 mm
PL Point length
2.6 mm