LSDD0960A250
LSDD0960A250
Mitsubishi Materials
Артикул: LSDD0960A250
DC Cutting diameter minimum
9.6 mm
DIN
ZYL00960105
LCF Length chip flute
132.9 mm
LF Functional length
250 mm
LOC-03 CZCMS Connection size code
0096
LOC-03 DCONMS Diameter
9.6 mm
LOC-03-DIN
ZYL00960105
Name Identifying order number
LSDD0960A250
OAL Overall length
252.9 mm
PL Point length
2.9 mm