LSDD0340A150
LSDD0340A150
DC Cutting diameter minimum
3.4 mm
DIN
ZYL00340105
LCF Length chip flute
76 mm
LF Functional length
150 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
3.4 mm