LSDD0510A200
LSDD0510A200
BMC Body material code
L - Light alloy
DC Cutting diameter minimum
5.1 mm
DIN
ZYL00510105
FamilyProducts
Extra long
LCF Length chip flute
101.5 mm
LF Functional length
200 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
5.1 mm