LSDD0350A200
LSDD0350A200
DC Cutting diameter minimum
3.5 mm
DIN
ZYL00350105
LCF Length chip flute
101.1 mm
LF Functional length
200 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
3.5 mm