LSDD0280A100
LSDD0280A100
DC Cutting diameter minimum
2.8 mm
DIN
ZYL00280105
LCF Length chip flute
50.8 mm
LF Functional length
100 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
2.8 mm