LSDD0380A200
LSDD0380A200
DC Cutting diameter minimum
3.8 mm
DIN
ZYL00380105
LCF Length chip flute
101.1 mm
LF Functional length
200 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
3.8 mm