LSDD0150A150
LSDD0150A150
DC Cutting diameter minimum
1.5 mm
DIN
ZYL00150105
LCF Length chip flute
30.5 mm
LF Functional length
150 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
1.5 mm