LSDD0490A150
LSDD0490A150
DC Cutting diameter minimum
4.9 mm
DIN
ZYL00490105
LCF Length chip flute
91.5 mm
LF Functional length
150 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
4.9 mm