R335.18-125.1215.32-5N
R335.18-125.1215.32-5N
1
CDX Cutting depth maximum
32.3 mm
CICT Cutting item count
15
CWN Cutting width minimum
12 mm
DC Cutting diameter
125 mm
12/1/2023
DHUB Hub diameter
58 mm
DIN
FDA03202200
FamilyProducts
R335.18-125.1215.32-5N
GAMP Rake angle axial
4 Degree
LOC-02-DIN
SO-LN0805 3L
LOC-03 DCONMS Diameter
32 mm
LOC-03-DIN
FDA03202200
Name Identifying order number
R335.18-125.1215.32-5N
OAL Overall length
50 mm