NF06-5.99H7-EB45 RX2000
NF06-5.99H7-EB45 RX2000
DC Cutting diameter minimum
5.99 mm
FamilyProducts
NF06-5.99H7-EB45 RX2000
LOC-03 DCONMS Diameter
6 mm
LU Usable length
60 mm
Name Identifying order number
NF06-5.99H7-EB45 RX2000
OAL Overall length
80 mm