MB66RBHT12LF
MB66RBHT12LF
Kennametal
Артикул: MB66RBHT12LF
ADJRGR Adjustment range radial
22 mm
B3A Inscribed circle diameter Pos. A
12.7 mm
DCN Cutting diameter minimum
65.5 mm
DCX Cutting diameter maximum
87.5 mm
DIN CSW1
CN1204 2N
FamilyProducts
RBHT • 90° Blade Sets
KAPR Tool cutting edge angle
90 Degree
L Cutting edge length
12 mm