MM CAB T06M06-16/.63
MM CAB T06M06-16/.63
Iscar
Характеристики
CCFWS Connection code form
01
CCSWS Connection code style
5
CCTWS Connection code type
SAI
CCUWS Connection code unit base
1
CNSC Coolant entry style code
1 - With Coolant entry, axial concentric
COMPC Company code
IS - Iscar
CXSC Coolant exit style code
1 - With Coolant exit, axial concentric
CZCWS Connection size code
DIN
SAI00600215
FamilyProducts
MM CAB T06M06-16/.63
ISYC Subclass
401-01 - Converter, rotationally symmetric
LOC-01 CCFWS Connection code form
01
LOC-01 CCSWS Connection code style
5 Shaft in machine direction or hole in workpiece direction
LOC-01 CCTWS Connection code type
SAI Screw mounting ISCAR
LOC-01 CCUWS Connection code unit base
1 Metric with coolant
LOC-01 CZCWS Connection size code
LOC-01 ISO
LOC-01-Connection-codes
J4 / J431 - Workpiece end
LOC-01-DIN
SAI00600115
LOC-03 CCFMS Connection code form
02
LOC-03 CCSMS Connection code style
LOC-03 CCTMS Connection code type
SAI Screw mounting ISCAR
LOC-03 CCUMS Connection code unit base
1 Metric with coolant
LOC-03 CZCMS Connection size code
LOC-03 ISO
LOC-03-Connection-codes
J6 / J61 - connection code machine end
LOC-03-DIN
LPR Protruding length
16 mm
LS Shank length
14.5 mm
Name Identifying order number
MM CAB T06M06-16/.63
OAL Overall length
30.5 mm
Диаметр корпуса (BD) / Body diameter (BD)
9.3 mm