MAS-BT-ADB40-WN18-63-V
MAS-BT-ADB40-WN18-63-V
Ceratizit
В наличии
В корзину
Характеристики
BD Body diameter 2
50 mm
CCFWS Connection code form
13
CCSWS Connection code style
5
CCTWS Connection code type
ZYL
CCUWS Connection code unit base
1
CNSC Coolant entry style code
7 - Coolant entry, decentral and axially concentric
COMPC Company code
CE - Ceratizit
CXSC Coolant exit style code
1 - With Coolant exit, axial concentric
CZCWS Connection size code
0180
DCONWS Diameter
18 mm
DCP Data chip provision
0 - Without data chip
DIN
SKG04005795
FamilyProducts
Whistle Notch shank adapter
HAND Cutting direction
N - Neutral
Interface codes
J6 /
ISYC Subclass
401-01 - Converter, rotationally symmetric
LB Length 2
63 mm
LOC-01 CCFWS Connection code form
13
LOC-01 CCSWS Connection code style
5 Shaft in machine direction or hole in workpiece direction
LOC-01 CCTWS Connection code type
ZYL cylindrical shank
LOC-01 CCUWS Connection code unit base
1 Metric with coolant
LOC-01 CZCWS Connection size code
0180
LOC-01 DCONWS Diameter
18 mm