DT50REX16106M
DT50REX16106M
Kennametal
Артикул: DT50REX16106M
В наличии
В корзину
Характеристики
CCFWS Connection code form
01
CCSWS Connection code style
5
CCTWS Connection code type
ZYL
CCUWS Connection code unit base
0
COMPC Company code
KH - Kennametal
CXSC Coolant exit style code
1 - With Coolant exit, axial concentric
DCONWS Diameter
2.5 mm
DCONXWS Connection diameter max
16 mm
DCP Data chip provision
0 - Without data chip
Delivery state
LH - Stocked
FamilyProducts
NC DRILL CHUCK
ID Technical product number
DT50REX16106M
Interface codes
/
ISYC Subclass
401-01 - Converter, rotationally symmetric
LOC-01 CCFWS Connection code form
01
LOC-01 CCSWS Connection code style
5 Shaft in machine direction or hole in workpiece direction
LOC-01 CCTWS Connection code type
ZYL cylindrical shank
LOC-01 CCUWS Connection code unit base
0 Metric
LOC-01 DCONWS Diameter
2.5 mm
LOC-01 DCONXWS Connection diameter max
16 mm
LOC-01-Connection-codes
J4 / J431 - Workpiece end
LOC-03 CCSMS Connection code style
LOC-03 CCTMS Connection code type
SKG steep taper shank
LOC-03 CCUMS Connection code unit base
9 non-dimensional size with coolant
LOC-03 CZCMS Connection size code
0500
LOC-03-Connection-codes
J6 / J61 - connection code machine end
LPR Protruding length
106 mm