MB265-25.0A3X400A-WJ30UU
MB265-25.0A3X400A-WJ30UU
APMX Depth of cut maximum
25 mm
COATN Coating / Покрытие
Unbeschichtet
DC Cutting diameter
25 mm
DIN
ZYL02500115
DN Neck diameter
23.75 mm
GRDMFG Grade manufacturers designation
WJ30UU
LF Functional length
150 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
25 mm
LOC-03-DIN
ZYL02500115
LPR Protruding length
94 mm
LS Shank length
56 mm
Name Identifying order number
MB265-25.0A3X400A-WJ30UU
OAL Overall length
150 mm
RE Corner radius
4 mm