MB265-25.0A3X200C-WJ30CA
MB265-25.0A3X200C-WJ30CA
APMX Depth of cut maximum
37 mm
COATN Coating / Покрытие
CRN
DC Cutting diameter
25 mm
DIN
ZYL02500115
DN Neck diameter
23.75 mm
GRDMFG Grade manufacturers designation
WJ30CA
LF Functional length
110 mm
LN Neck length
50.917 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
25 mm
LOC-03-DIN
ZYL02500115
LPR Protruding length
54 mm
LS Shank length
56 mm
Name Identifying order number
MB265-25.0A3X200C-WJ30CA
OAL Overall length
110 mm
RE Corner radius
2 mm