MB265-20.0A3X200A-WJ30UU
MB265-20.0A3X200A-WJ30UU
APMX Depth of cut maximum
20 mm
COATN Coating / Покрытие
Unbeschichtet
DC Cutting diameter
20 mm
DIN
ZYL02000115
DN Neck diameter
19 mm
GRDMFG Grade manufacturers designation
WJ30UU
LF Functional length
140 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
20 mm
LOC-03-DIN
ZYL02000115
LPR Protruding length
90 mm
LS Shank length
50 mm
Name Identifying order number
MB265-20.0A3X200A-WJ30UU
OAL Overall length
140 mm
RE Corner radius
2 mm