OCTACUT403S32RB
OCTACUT403S32RB
Mitsubishi Materials
Артикул: OCTACUT403S32RB
В наличии
В корзину
Характеристики
APMX Depth of cut maximum
7 mm
CICT Cutting item count
3
DC Cutting diameter
40 mm
DIN
ZYL03201005
FamilyProducts
ENDMILL
-4 Degree
HAND Cutting direction
R - Right
ISYC Subclass
307-01 - Non-centre cutting single row end mill
LOC-03 CCFMS Connection code form
10
LOC-03 CCSMS Connection code style
5 Shaft in machine direction or hole in workpiece direction
LOC-03 CCTMS Connection code type
ZYL cylindrical shank
LOC-03 CZCMS Connection size code
0320
LOC-03 DCONMS Diameter
32 mm
LOC-03-DIN
ZYL03201005
LPR Protruding length
45 mm
Name Identifying order number
OCTACUT403S32RB
OAL Overall length
125 mm