F4080.B16.050.Z04.03
F4080.B16.050.Z04.03
CDX Cutting depth maximum
3 mm
CICT Cutting item count
4
DAH Diameter access hole
13.5 mm
DC Cutting diameter
42 mm
DCX Cutting diameter maximum
50 mm
DHUB Hub diameter
33 mm
DIN
FDA01601210
LOC-03 DCONMS Diameter
16 mm