NCLE25-C500R-GX24-5-21
NCLE25-C500R-GX24-5-21
CDX Cutting depth maximum
21 mm
CW Cutting width
8 mm
DIN CSW1
W-GX245000***EX**
HF Functional height
0 mm
LF Functional length
85.5 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
50 mm