NCLE25-C400R-GX24-5-21
NCLE25-C400R-GX24-5-21
CDX Cutting depth maximum
21 mm
CW Cutting width
8 mm
DIN
CCS04000195
DIN CSW1
W-GX245000***EX**
HAND Cutting direction
R - Right
HF Functional height
0 mm
LF Functional length
79.5 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
40 mm