NCLE25-C400R-GX24-3-21
NCLE25-C400R-GX24-3-21
CDX Cutting depth maximum
21 mm
CW Cutting width
4 mm
DIN
CCS04000195
DIN CSW1
W-GX243000***EX**
HAND Cutting direction
R - Right
HF Functional height
0 mm
LF Functional length
79.4 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
40 mm