NCBE25-C400L-GX24-4-21
NCBE25-C400L-GX24-4-21
CDX Cutting depth maximum
21 mm
CW Cutting width
6 mm
DIN
CCS04000195
DIN CSW1
W-GX244000***EX**
HAND Cutting direction
L - Left
HF Functional height
0 mm
LF Functional length
69.5 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
40 mm