NCLE32-3225R-GX16-2
NCLE32-3225R-GX16-2
CDX Cutting depth maximum
12 mm
CW Cutting width
3 mm
DIN CSW1
W-GX162000***EX**
HAND Cutting direction
R - Right
HF Functional height
32 mm
LF Functional length
160.9 mm
LOC-03 B Shank width
25 mm
LOC-03 H Shank height
32 mm