NCLE25-2525R-GX24-3-21
NCLE25-2525R-GX24-3-21
CDX Cutting depth maximum
21 mm
CW Cutting width
4 mm
DIN CSW1
W-GX243000***EX**
HAND Cutting direction
R - Right
HF Functional height
25 mm
LF Functional length
141.4 mm
LOC-03 B Shank width
25 mm
LOC-03 H Shank height
25 mm