NCLE25-2525R-GX24-2-21
NCLE25-2525R-GX24-2-21
CDX Cutting depth maximum
21 mm
CW Cutting width
3 mm
DIN CSW1
W-GX242000***EX**
HAND Cutting direction
R - Right
HF Functional height
25 mm
LF Functional length
140.9 mm
LOC-03 B Shank width
25 mm
LOC-03 H Shank height
25 mm