NCHE32-3225L-GX24-4-2
NCHE32-3225L-GX24-4-2
CDX Cutting depth maximum
15 mm
CW Cutting width
6 mm
DAXN Axial groove od min
82 mm
DAXX Axial groove od max
100 mm
DIN CSW1
W-GX244000***EX**
HAND Cutting direction
L - Left
HF Functional height
32 mm
LF Functional length
161.3 mm
LOC-03 B Shank width
25 mm
LOC-03 H Shank height
32 mm