NCHE25-2525L-GX24-3-3
NCHE25-2525L-GX24-3-3
CDX Cutting depth maximum
15 mm
CW Cutting width
4 mm
DAXN Axial groove od min
108 mm
DAXX Axial groove od max
150 mm
DIN CSW1
W-GX243000***EX**
HF Functional height
25 mm
LF Functional length
141.4 mm
LOC-03 B Shank width
25 mm
LOC-03 H Shank height
25 mm