NCEE25-2525R-GX24-4-1
NCEE25-2525R-GX24-4-1
CDX Cutting depth maximum
15 mm
CW Cutting width
6 mm
DAXN Axial groove od min
62 mm
DAXX Axial groove od max
70 mm
DIN CSW1
W-GX244000***EX**
HF Functional height
25 mm
LF Functional length
162 mm
LOC-03 B Shank width
25 mm
LOC-03 H Shank height
25 mm