NCCE25-2525L-GX16-2
NCCE25-2525L-GX16-2
CDX Cutting depth maximum
3 mm
CW Cutting width
0.6 mm
DIN
VKT25250105
HAND Cutting direction
L - Left
HF Functional height
25 mm
LF Functional length
153 mm
LOC-03 B Shank width
25 mm
LOC-03 H Shank height
25 mm