NCCE20-2020R-GX16-2
NCCE20-2020R-GX16-2
CDX Cutting depth maximum
3 mm
CW Cutting width
0.6 mm
DIN
VKT20200105
HAND Cutting direction
R - Right
HF Functional height
20 mm
LF Functional length
123 mm
LOC-03 B Shank width
20 mm
LOC-03 H Shank height
20 mm