NCAE20-2020R-GX16-1
NCAE20-2020R-GX16-1
CDX Cutting depth maximum
12 mm
CW Cutting width
2 mm
DIN
VKT20200105
DIN CSW1
W-GX161000***EX**
HAND Cutting direction
R - Right
HF Functional height
20 mm
LF Functional length
123 mm
LOC-03 B Shank width
20 mm
LOC-03 H Shank height
20 mm