NCAE12-1212R-GX09-2
NCAE12-1212R-GX09-2
CDX Cutting depth maximum
7 mm
DIN
VKT12120105
DIN CSW1
W-GX0920EX
HAND Cutting direction
R - Right
HF Functional height
12 mm
LF Functional length
78 mm
LOC-03 B Shank width
12 mm
LOC-03 H Shank height
12 mm