MZS1380L-DIN-C GP20M
MZS1380L-DIN-C GP20M
Mitsubishi Materials
Артикул: MZS1380L-DIN-C GP20M
DC Cutting diameter minimum
13.8 mm
DIN
ZYL01400115
FamilyProducts
solid carbide drill MZS DIN 6537
GRDMFG Grade manufacturers designation
GP20M
LCF Length chip flute
78 mm
LOC-03 CCFMS Connection code form
01
LOC-03 DCONMS Diameter
14 mm
LOC-03-DIN
ZYL01400115
LPR Protruding length
79 mm
LU Usable length
69 mm
Name Identifying order number
MZS1380L-DIN-C GP20M
OAL Overall length
125 mm