LSDD1100A250
LSDD1100A250
BMC Body material code
L - Light alloy
DC Cutting diameter minimum
11 mm
DIN
ZYL01100105
FamilyProducts
Extra long
LCF Length chip flute
133.3 mm
LF Functional length
250 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
11 mm