LSDD0990A300
LSDD0990A300
Mitsubishi Materials
Артикул: LSDD0990A300
DC Cutting diameter minimum
9.9 mm
DIN
ZYL00990105
LCF Length chip flute
183 mm
LF Functional length
300 mm
LOC-03 CZCMS Connection size code
0099
LOC-03 DCONMS Diameter
9.9 mm
LOC-03-DIN
ZYL00990105
Name Identifying order number
LSDD0990A300
OAL Overall length
303 mm
PL Point length
3 mm