LSDD0930A250
LSDD0930A250
Mitsubishi Materials
Артикул: LSDD0930A250
DC Cutting diameter minimum
9.3 mm
DIN
ZYL00930105
LCF Length chip flute
132.8 mm
LF Functional length
250 mm
LOC-03 CZCMS Connection size code
0093
LOC-03 DCONMS Diameter
9.3 mm
LOC-03-DIN
ZYL00930105
Name Identifying order number
LSDD0930A250
OAL Overall length
252.8 mm
PL Point length
2.8 mm