LSDD0910A300
LSDD0910A300
Mitsubishi Materials
Артикул: LSDD0910A300
DC Cutting diameter minimum
9.1 mm
DIN
ZYL00910105
LCF Length chip flute
182.7 mm
LF Functional length
300 mm
LOC-03 CZCMS Connection size code
0091
LOC-03 DCONMS Diameter
9.1 mm
LOC-03-DIN
ZYL00910105
Name Identifying order number
LSDD0910A300
OAL Overall length
302.7 mm
PL Point length
2.7 mm