LSDD0830A300
LSDD0830A300
Mitsubishi Materials
Артикул: LSDD0830A300
DC Cutting diameter minimum
8.3 mm
DIN
ZYL00830105
LCF Length chip flute
182.5 mm
LF Functional length
300 mm
LOC-03 CZCMS Connection size code
0083
LOC-03 DCONMS Diameter
8.3 mm
LOC-03-DIN
ZYL00830105
Name Identifying order number
LSDD0830A300
OAL Overall length
302.5 mm
PL Point length
2.5 mm