LSDD0810A350
LSDD0810A350
Mitsubishi Materials
Артикул: LSDD0810A350
DC Cutting diameter minimum
8.1 mm
DIN
ZYL00810105
LCF Length chip flute
202.4 mm
LF Functional length
350 mm
LOC-03 CZCMS Connection size code
0081
LOC-03 DCONMS Diameter
8.1 mm
LOC-03-DIN
ZYL00810105
Name Identifying order number
LSDD0810A350
OAL Overall length
352.4 mm
PL Point length
2.4 mm