LSDD0800A200
LSDD0800A200
BMC Body material code
L - Light alloy
DC Cutting diameter minimum
8 mm
DIN
ZYL00800105
FamilyProducts
Extra long
LCF Length chip flute
122.4 mm
LF Functional length
200 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
8 mm