LSDD0780A300
LSDD0780A300
Mitsubishi Materials
Артикул: LSDD0780A300
DC Cutting diameter minimum
7.8 mm
DIN
ZYL00780105
LCF Length chip flute
152.3 mm
LF Functional length
300 mm
LOC-03 CZCMS Connection size code
0078
LOC-03 DCONMS Diameter
7.8 mm
LOC-03-DIN
ZYL00780105
Name Identifying order number
LSDD0780A300
OAL Overall length
302.3 mm
PL Point length
2.3 mm