LSDD0770A250
LSDD0770A250
Mitsubishi Materials
Артикул: LSDD0770A250
DC Cutting diameter minimum
7.7 mm
DIN
ZYL00770105
LCF Length chip flute
132.3 mm
LF Functional length
250 mm
LOC-03 CZCMS Connection size code
0077
LOC-03 DCONMS Diameter
7.7 mm
LOC-03-DIN
ZYL00770105
Name Identifying order number
LSDD0770A250
OAL Overall length
252.3 mm
PL Point length
2.3 mm