LSDD0550A150
LSDD0550A150
BMC Body material code
L - Light alloy
DC Cutting diameter minimum
5.5 mm
DIN
ZYL00550105
FamilyProducts
Extra long
LCF Length chip flute
91.7 mm
LF Functional length
150 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
5.5 mm