LSDD0290A150
LSDD0290A150
DC Cutting diameter minimum
2.9 mm
DIN
ZYL00290105
LCF Length chip flute
75.9 mm
LF Functional length
150 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
2.9 mm