LSDD0230A100
LSDD0230A100
DC Cutting diameter minimum
2.3 mm
DIN
ZYL00230105
LCF Length chip flute
50.7 mm
LF Functional length
100 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
2.3 mm